Acer Nitro 50 Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı

Acer Nitro 50 oyun bilgisayarı, daha iyi oyun oynama, ekstra özellikler ve daha sürükleyici bir deneyim başta olmak üzere, her alanda iyileştirme isteyen oyuncular için yeniden tasarlanmış.

11. Nesil Intel® Core i7-11700F işlemcisi ve NVIDIA GeForce RTX 3060Ti grafik kartıyla yüksek ayarlarda oyun oynatmayı vadeden cihaz, oyunculara yalnızca oyun oynamakla kalmayıp aynı zamanda oyun videolarını da düzenleyebilecekleri gücü veriyor. Cihaz, yüksek kare hızlarını destekleyen bir ekrana sahip. Yapılandırılmış seyreklik ve DLSS gibi gelişmiş yapay zeka algoritmaları ile 2 kata kadar daha fazla işlem gücü sunan 3. Nesil Tensor Çekirdekleri, oyun performansında büyük bir artış sağlarken aynı zamanda yepyeni yapay zeka özellikleri sunuyor.

Cihaz, yüksek hızlı NVMe PCIe SSD’leri ile 512 GB’ye kadar yüksek hızlı depolama ayrıcalığını da sunuyor. Ayrıca cihazda Intel Wi-Fi 6 teknolojisi de yer alıyor.

Herhangi bir kulaklığı veya hoparlörü üst düzey bir 360° surround ses sistemine dönüştüren DTS:X® Ultra özelliği ses ve 3B simüle edilen çevresel sesler çok daha etkileyici bir deneyimi mümkün kılıyor. DTS:X Ultra, oyunculara düşmanın nerede olduğunu hemen anlamalarını kolaylaştıran net ve dengeli sesler sunarak rekabet avantajı sağlarken, aynı zamanda en sevdiğiniz film ve müziklerin de keyfini bir de gerçekçi uzamsal sesle çıkarmanızı sağlıyor. 

Cihazın ses sistemi ile gelen sinyal koruma ve çok bantlı sıkıştırma özelliği sayesinde duyduğunuz sesler, değişken tüm yüksek ve düşük frekanslarda kulağınıza en doğal şekilde gelirken, bu özellik, hem mono hem stereo için iyileştirilmiş armoniklerle odak noktasını dinleyiciye çeviren, geniş bir ses stüdyosu oluşturuyor.

Acer Nitro 50, 23.231 TL’lik fiyatıyla satışta. 

Yorum Gönder

0Yorumlar
Yorum Gönder (0)