PUBG MOBILE & Örümcek-Adam işbirliği için New York’ta özel şov

En sevilen muhteşem kahramanlardan biri olan Örümcek-Adam, geçtiğimiz günlerde New York semalarında ağ atarken görüntülendi. Sony Pictures’ın dünya çapında gösterim rekorları kıran ve yalnızca sinemalarda gösterilen sineması Örümcek-Adam: Konuta Dönüş Yok’un, V1.8 güncellemesiyle PUBG MOBILE’a eklenmesi New York’ta mükemmel bir ışık gösterisiyle kutlandı. PUBG MOBILE’ın Örümcek-Adam: Konuta Dönüş Yok temalı modu 14 Şubat’a kadar kullanılabiliyor. 

Manhattan’dan Queens’e kadar devam eden projeksiyon ışık gösterisi, PUBG MOBILE’ın ünlü kahramanı Helmet Man eşliğinde ağ atan Örümcek-Adam, Sony Pictures üçlemesinde yer alan Flatiron Binası, Washington Square Arch, Washington Square North üzere ikonik binalar ve pozisyonlar ortasında sallanıp tırmanırken görüldü.

Sevilen karakter ve Sony Pictures ile birinci sefer bir işbirliği içerisinde olan PUBG MOBILE’ın V1.8 güncellemesi, oyunculara tam bir muhteşem kahraman tecrübesi yaşatmak için bir dizi yeni aktiflik ve fiyatsız öğe sunuyor. Yeni Örümcek-Adam: Meskene Dönüş Yok temalı mod, oyuncuların gizemli canavarlarla savaşmak için Örümcek-Adam’a katıldığını ve haritada dolaşırken rakiplerini yavaşlatmak için kendi Meskene Dönüş Yok Ağ Atıcılarını kullanmalarını sağlıyor. 

Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
Yorum Gönder (0)